AIDENIS aliuminės durys

AIDENIS aliuminio durys, stiklinimas su stiklo paketais. Langų, durų, žiemos sodų, stoglangių gamybai naudojame aliuminio profilių sistemas. Kadangi aliuminis yra ypač aukštos kokybės, patvari, atspari korozijai, ilgą laiką išsauganti savo vertę ir nereikalaujanti ypatingos priežiūros, yra pastebima tendencija, kad vis dažniau aliuminis pasirenkamas kaip medžiaga langams, durims gaminti.
Pasirinkusiems aliuminio gaminius nereikia rūpintis, kad dėl klimato pokyčių pasikeis rėmų spalva, jie ims judėti“, plėstis arba trauktis, kad juos reikės dažyti, lakuoti.
Aliuminio profilių dažymui siūlomas ypač platus spalvų pasirinkimo spektras.
Aliuminio profiliai iš išorės ir vidaus gali būti dažomi skirtingomis spalvomis, kas suteikia galimybę iš lauko pusės langus, duris gaminti vienokių tonų, o iš vidaus dažyti kitokių tonų spalvomis derinant prie bendro būsto/patalpos interjero.
Rezultatai rodo, kad aliuminio sistemos nė kiek nenusileidžia sistemoms, kuriose naudojamos kitos medžiagos, o gaminių iš aliuminio šilumos perdavimo koeficientas atitinka plastiko bei medžio šilumos sulaikymo charakteristikas.
Aukščiausiems saugumo poreikiams užtikrinti naudojami padidinto atsparumo jsilaužimui apkaustai, neperšaunamos, gaisro plitimą stabdančios ir kt. sistemos, kurios derinamos su atitinkamomis apkaustų sistemomis ir stiklais/stiklo paketais.

Mūsų jrengiamų aliuminio durų pasiūla yra labai plati:

  • Varstomos (vienvėrės, dvivėrės);
  • Stumdomos;
  • Automatinės;
  • Švytuolinės;

Mūsų konsultantai mielai pakuonsultos ir išrinks tinkamiausią variantą pagal Jūsų poreikius.

Gaukite specialų pasiūlymą jau dabar ir sužinokite kainą!

TOP