Plastikinės durys

AIDENIS plastikinės lauko ir vidaus durys yra šiltos, ekologiškos - be švino, patvarios, tvirtos ir ilgaamžes. Plastikinės durys, plastikiniai langai ir konstrukcijos gaminamos iš vokiškų Wital, OPTITHERM, Gealan, Ideal 7000 PVC profilių. Profilio konstrukcija nulemia plastikinių lauko durų technines savybes.
Iki pačių smulkiausių detalių išbaigtos GEALAN profilių sistemos atitinka visus techninius šilumos bei triukšmo izoliacijos, saugumo reikalavimus, o taip pat estetinius šiuolaikines architektūros poreikius.
AIDENIS gamina ne tik baltas, kaip kad dažniausiai manoma, kalbant apie plastikines lauko duris, bet ir spalvotas bei padengtas medienos imitacija PVC duris, kurios ne tik atrodo kaip pagamintos iš medžio, bet ir turi visus plastikinėms durims būdingus privalumus.
Tokio tipo lauko durų nereikia perdažyti, paviršius lengvai valomas ir išlieka nepakitęs ilgus metus, o durų spalvą galima pasirinkti iš daugiau nei 20 spalvų ir raštų.
šios durys gaminamos iš specialaus, smūgiams atsparaus kieto plastiko, todėl yra tvirtos, atsparios smūgiams ir aplinkos poveikiui, nesideformuoja nuo drėgmės, jų nereikia dažyti, lakuoti.
AIDENIS Durų spalvą galima sutaikyti su plastikinių (PVC) langų spalva, pasirinkti dvivėrės platesniam praėjimui, sukurti individualų durų modelj, derinant skersinius, įvairių spalvų skaidrius, matinius arba raštuotus stiklus, ar net vitražus.
•PVC profiliai - 70 mm, 80 mm pločio, 6 kamerų, „na6plus, Wital, OPTITHERM, Gealan, Ideal 7000;
•AIDENIS langai yra 8001, 9000 profilio;
•Stiklo paketai - 2 stiklų - 24 mm; 3 stiklų - 36, 44, 48 mm, kurių šiluminė varža U= 0,3-1,1 (W/(m2·K);
•Sustiprinimo armatūra - cinkuoto plieno;
•Stiklajuostes - lygiabriaunes arba suapvalintos;
•Spalva - abipusiai baltos spalvos; iš lauko spalvotas-vidus baltas; abipusiai spalvotas;
•Rankenos - baltos arba kitos spalvos iš spalvų paletės;
•Tarpinės - juodos spalvos, padidinto storio ir kamerines struktūros, gerinančios triukšmo slopinimą;
•Stiklo paketai - du skaidrūs stiklai, su vienu selektyviniu stiklu, aliuminio rėmeliu, užpildyti argono dujomis (galimi ir kiti stiklo paketo variantai);
Spynos:
Reguliuojamos arba 3-jų kaiščių;
Priklausomai nuo rankenos ir nuo spynos kombinacijos, valdymas rankena arba raktu;

Gaukite specialų pasiūlymą jau dabar ir sužinokite kainą!

TOP