PLASTIKINĖS KONSTRUKCIJOS

Balkonų stiklinimas

Balkonų stiklinimas plastikinėmis langų konstrukcijomis gali būti pasirenkamas tuomet, jeigu norite turėti šiltą patalpą. Balkonų stiklinimas plastikine konstrukcija užtikrina gerą garso ir šilumos izoliaciją, apsaugo nuo sudėtingų klimato sąlygų.
Balkonų stiklinimas ir jo konstrukcijos gaminamos iš plastikinių, ekologiškų baltų ar medžio imitacijos 6 kamerų, 74 mm storio profilių langų be švino, (įvairūs langų sujungimo elementai leidžia pagaminti ne tik standartinius tiesius balkonus, bet ir sudėtingesnes konstrukcijas, t.y., kampinius, užapvalintus balkonus.
Balkonų stiklinimas ir jo konstrukcinis skaidymas pasirenkamas individualiai, taip nusprendžiant kiek dalių bus varstomų, o kiek nevarstomų ir j kurią pusę atidaromų. Balkono stiklinimo patalpa vėdinama atidarius langą arba jj atvėrus iš viršaus. Balkonų stiklinimas gali būti gaminamas ir montuojant jvairaus tipo orlaidės.

Gyvenantiems pirmame aukšte ir siekiantiems papildomo saugumo, balkonų stiklinimas gali būti papildomai montuojamas dedant priešjsilaužiminę langų sistemą bei rakinamas rankenėles, kurios užtikrina sudėtingą balkono dalių atidarymą iš lauko pusės. Balkonų stiklinimas plastikinėmis konstrukcijomis - ypatingai šilta, šviesi, saugi, jauki papildoma namų erdvė.
Pageidaujantiems ypatingo jaukumo ir derinio, balkonų stiklinimas, naudojant plastikinius langų profilius, galimas pasirenkant spalvotus profilius iš vidaus pusės, o baltos spalvos iš lauko pusės. Tokio tipo balkonų stiklinimas suteiks nepakartojamą natūralių spalvų vaizdą balkone, o iš lauko pusės balta profilių spalva išlaikys vienodą gyvenamojo namo architektūrinj sprendimą.

Balkonų stiklinimas plastikine sistema ir jos privalumai:

  • Puiki šilumos ir garso izoliacija;
  • Profilio gamybos technologija be švino; šilumos laidumo koeficientas U=1-1.3 W/m2K; Stabilumas, patvarumas;
  • Saugūs ir patvarūs vokiški varstymo mechanizmai; SPALVŲ ir MEDIENĄ IMITUOJANČIŲ RAŠTŲ jvairovė; Užtikrinta kokybė, patikimumas ir 5 metų garantija.

Gaukite specialų pasiūlymą jau dabar ir sužinokite kainą!

TOP