Paslaugos

Konsultacijos

Kviečiame apsilankyti jau projektavimo stadijoje, nes mes patarsime, kaip geriausiai išnaudoti langų techninius privalumus ir galimybes. Patyrę specialistai patars kaip rinktis, į ką reikia atkreipti dėmesį. Sužinosite, kaip turi būti atlikti montavimo darbai, kokia turėtu būti siūlomo produkto kokybė. Pasiūlysime sprendimus kiekvienam tiek naujai statomam, tiek ir renovuojamam būstui.

Projektavimas

Teisingai atliktas matavimas turi esminę reikšmę: ar nebus per didelis tarpas tarp gaminio ir sienos, ar siūlė apsaugos nuo šalčio ir garso, ar sumontuotos palangės bus su tinkamu nuolydžiu, ar patogu bus naudotis gaminiu ir pan. Todėl matuodami angas įvertiname situaciją: renovuojamas ar naujai statomas namas? kokia yra / bus būsto išorės ir vidaus apdaila? kaip paruoštos angos? parenkame gaminių tvirtinimo būdą, bei priemones tinkamai šilumos ir garso izoliacijai užtikrinti; palangių ir joms reikalingų profilių naudojimą; gaminių pristatymą ir užnešimą iki montavimo vietos.

Montavimas

Teisingas montavimas tiesiogiai įtakoja gaminių savybes: šilumos, garso izoliacijos, naudojimo patogumą, ilgaamžiškumą. Mes montuojame pagal statybos taisykles ST 2491109.01:2008, patvirtintas Respublikinės langų ir durų gamintojų asociacijos. Montavimo ir sandarinimo metu naudojame medžiagas, atsparias vandens garų slėgiui. Siūlė turi būti sandari tiek iš vidaus, tiek iš išorės. Atlikdami sandarinimą iš lauko pusės naudojame atsparias drėgmei (nepraleidžiančias jos į vidurinį sandarinimo sluoksnį), ne itin hermetiškas (kad siūlėje esanti drėgmė išgaruotų), apsaugančias nuo saulės ir lietaus poveikio medžiagas: hermetikai, specialios savaime išsiplečiančios arba difuzinės juostos.

Aptarnavimas

Suteikiame garantiją ne tik gaminiams, bet ir montavimo darbams. Jeigu per garantinį laikotarpį Jums suges bent viena dalis, mūsų darbuotojai problemą pašalins greitai ir kokybiškai. Pasibaigus gaminio garantijai nepaliksime Jūsų vienų spręsti iškilusias problemas, žinome kaip sugedus vienam ar kitam mechanizmui ji greitai ir ekonomiškai pataisyti, kad nereikėtų keisti viso lango, durų ar vartų. Mūsų darbuotojai Jums visada padės.

TOP