Apsauginės žaliuzės

Apie horizontalias žaliuzes

Horizontalios žaliuzės jau seniai įsitvirtino kaip itin praktiškas ir populiarus interjero dizaino elementas. Jos puikiai dera su tiulinemis ir naktinėmis užuolaidomis. Horizontalios žaliuzės plastikiniams langams ir montuojamos tarp medinių langų stiklų - paprastas, tačiau universalus ir nestandartinis langų dekoravimo būdas. Šios įvairių spalvų žaliuzės gali sukurti nepakartojamą atmosferą patalpoje. Jas galima pritvirtinti biure ir namuose, nes siūlomas gausus medžiagų ir tvirtinimo prie lango būdų pasirinkimas.

Horizontalios žaliuzės plastikiniams ir mediniams langams išsiskiria tuo, kad šonuose pritvirtinamos juosteles, dėl kurių, atidarius langą, žaliuzės išlieka prigludusios prie stiklo. Šis variantas puikiai tinka virtuves ir vonios kambariams. Horizontalias žaliuzes taip pat galima montuoti tarp medinių langų stiklų. Jos padidina lango šiluminę varžą, ilgiau išlieka švarios. Tai pat įmonė siūlo išorėje pritvirtinamas horizontalias žaliuzes su apačioje jmontuotais laikikliais, apsaugančiais jas nuo plevėsavimo*, šias žaliuzes galima montuoti prie lubų, sienos, j lango ar durų nišą. Taip pat galima reguliuoti juostelių pasvirimo kampą, pakelti bei nuleisti ir norimame aukštyje užfiksuoti žaliuzę.

Horizontalios žaliuzės mediniams langams.

Techniniai duomenys:

Sudedamosios dalys Horizontaliai išdėstytos juostelės, sutvirtintos virvelėmis ir kopėtėlėmis, šios juostelės yra pritvirtintos prie karnizo, kuriame montuojami įvairaus sudėtingumo valdymo mechanizmai.

Valdymo mechanizmai Virvelė ir rankenėlė. Valdymo mechanizavimas, išvestas per lango rėmą, leidžia valdyti žaliuzes neatidarant lango.

Valdymo principas Galima reguliuoti juostelių pasvirimo kampą, pakelti ir nuleisti bei norimame aukštyje užfiksuoti žaliuzę. Tvirtinimo būdai Žaliuzės gali būti montuojamos:

  • mediniame lango rėme.

Juostelių plotis 25 mm Garantija 12 men.

Tarp stiklų montuojamų horizontalių žaliuzių išskirtinumai:

  • šios žaliuzės tinka mediniams langams su dviem stiklais;
  • žaliuzės pilnai valdomos (tiek pakėlimas, tiek pasukimas);
  • valdomos rankenėle ir virvele. Kadangi valdymo mechanizavimas išvestas per lango rėmą, žaliuzes galima valdyti neatidarant lango;
  • padidina lango šiluminę varžą;
  • žaliuzės daug ilgiau išlieka švarios;
  • galite rinktis juostelių spalvą iš labai gausios spalvų paletės;
  • nenaudojama kambario erdvė, tad palangė lieka tuščia.

Horizontalios vidinės žaliuzės.

Horizontalios vidinės žaliuzės montuojamos tarp stiklų. Taip žaliuzė ilgiau išlieka švari, nepažeidžiama ir sėkmingai atlieka visas savo funkcijas. Horizontalios vidines žaliuzės valdomos rankenėle, kuri leidžia juosteles vartyti, ir virvute, kurios pagalba žaliuzę galima pakelti arba nuleisti. Matuojant tokias žaliuzes, plotį reikia matuoti nuo stiklajuostės iki stiklajuostės ir minus 0,5 cm (5 mm), aukštį tik nuo stiklajuostės iki stiklajuostės. ši žaliuzių rūšis pritaikyta seno tipo susukamiems mediniams langams.

Gaukite specialų pasiūlymą jau dabar ir sužinokite kainą!

TOP