Buto durys

AIDENIS Patikimos buto durys - tai svarbiausias žingsnis į Jūsų turto saugumą! Siūlome apsaugoti savo butą šiandien pat ir įsigyti kokybiškas duris pas mus. Buto durys, kurias siūlome - saugios, ilgai išlaikančios savo geriausias savybes ir svarbiausia - patikimos bei išskirtines.

Kreipęsi į mus, galėsite įsigyti įvairius saugumo reikalavimus atitinkančias buto duris, apsaugosančias Jūsų namus nuo įsilaužimų. Aukščiausios kokybes, tvirtų konstrukcijų buto durys pritaikytos įvairioms oro sąlygoms - temperatūros, drėgmės ir kitiems atmosferos sąlygų pokyčiams jos sandarios ir tvirtos. Svarbu ir tai, kad iš kokybiškų bei atmosferos pokyčiams atsparių medžiagų pagamintos buto durys užtikrins šilumos ir garso izoliaciją, jos neišsiklaipys ir nesideformuos.

Be to, galėsite išsirinkti skirtingų raštų, spalvų ar labiausiai patikusio dizaino buto duris, derėsiančias prie Jūsų būsto interjero. Milteliniais dažais dažytos durys labai atsparios mechaniniams pažeidimams, kas ypatingai svarbu kalbant apie durų slenkstį, o apdailinių plokščių raštų gausa leidžia paįvairinti buto interjerą.
Mūsų specialistai Jums padės išsirinkti reikiamą saugumą užtikrinsiančias buto durų spynas (su vieno ar dviejų užraktų sistema), rankenas, staktas ir kitus reikalingus durų priedus.

Duris pagaminsime pagal Jūsų pateiktus matmenis, pasirinktą spalvą ir/ar raštus, bei įmontuosime saugias spynas.

Kokybe, saugumas ir patikimumas - tai mūsų siūlomų buto durų savybes už prieinamą kainą!

Durys „į butą* - tai plieninės durys skirtos vidaus patalpų apsaugai. Vidaus patalpų durims dažniausiai naudojamos apdailos: Laminuota medžio drožlių plokštė(LMDP), įvairių spalvų medžio imitacija, durų apdaila lygi, be frezuotų raštų.
Medžio dulkių plokštė (MDF) dengta PVC plėvelė, kuri neblunka ir užtikrina gaminio ilgaamžiškumą. Siūloma gan didelė spalvų ir frezavimo raštų gama. Minėtą spalvų ir raštų gamą galima praplėsti pagal užsakovo pageidavimą, atskiru susitarimu.

  • Maksimalūs matmenys 1230mm x 2300mm;
  • Standartinė durų komplektacija;
  • Durų stakta pagaminta iš stačiakampiuos formos 80x40x2mm plieninio vamzdžio;
  • Varčia gaminama iš stačiakampiuos formos 40x20x2mm plieninio vamzdžio, su išorinių 1,5mm storio plieno lakštu;
  • Durų varčia apšiltinta akmens vatos užpildu;
  • Specialus vyriai su atraminiai guoliais, kurios nuo nupjovimo saugo stacionarus grūdinti kaiščiai. MDF durų plokščių gama Plačiakampė akutė;
  • Duryse įstatomos papildomos sandarinimo tarpinės;
  • Išorinė ir vidinė varčios apdailos - pagal pasirinkimą;
  • Išoriniai apvadai;
  • Vieno ar dviejų užraktų sistema, spynos - galima pasirinkti;

Gaukite specialų pasiūlymą jau dabar ir sužinokite kainą!

TOP