Tinkleliai nuo uodų

Apie tinklelius nuo vabzdžių

Pagrindinė tinklelio paskirtis - apsaugoti patalpą nuo vabzdžių, pienių ir tuopų pūkų vasarą, krentančių lapų rudenj. Tačiau jis netrukdo grynam orui patekti j patalpą. „AIDENIS* tinklelius gamina iš ekologiškai švarios medžiagos ir neturi neigiamo poveikio sveikatai. Įmone rekomenduoja tinklelius-remelius, tinklelius-roletus . šie gaminiai - itin tvirti, juose įmontuoti mechanizmai - kokybiški. Pritvirtinti galima labai greitai ir paprastai. Tinkleliai-rėmeliai tvirtinami metalinėmis plokštelėmis , todėl juos lengvai galima nuimti, o prireikus vėl uždėti. Tinkleliai-roletai veikia roletų principu ir susukami horizontaliai. Tinklelio apatiniame ir šoniniame profilyje įmontuotas šepetėlis uždengia plyšius. Siūlomos spalvos - balta ir ruda.

Stacionarus tinklelis - tai iš aliumininio profilio pagal lango dydį pagamintas rėmelis aptrauktas tinkleliu. Tinklelis apsaugo nuo įvairių vabzdžių patekimo j patalpą. Tokią konstrukciją, artėjant žiemai, galima lengvai nuimti nuo lango ir vėl uždėti tik atšilus.

Susukami tinkleliai:

Šių tinklelių konstrukcija gerokai skiriasi nuo stacionarių tinklelių, nors paskirtis ir ta pati. Susukami tinkleliai nenuimami pasibaigus sezonui. Tinklelis susideda iš kasetės, j kurią susisuka tinklelis, ir kreipiančiųjų, kuriomis tinklelis slankioja. Nuleidus tinklelį, apatinis profilis užfiksuojamas (atfiksuojamas) lengvai spustelėjus.

Gaukite specialų pasiūlymą jau dabar ir sužinokite kainą!

TOP