Balkonų stiklinimas

AIDENIS balkonų stiklinimas - Balkonų stiklinimas plastikinėmis langų konstrukcijomis gali būti pasirenkamas tuomet, jeigu norite turėti šiltą patalpą. Balkonų stiklinimas plastikinių langų sistema - tai puikus būdas siekiat gyventi šilčiau.
Balkonų stiklinimas plastikine konstrukcija užtikrina gerą garso ir šilumos izoliaciją, apsaugo nuo sudėtingų klimato sąlygų. Taip pat svarbu paminėti, jog balkono stiklinimas plastikinių langų sistema gali būti naudojamas siekiant padidinti gyvenamąją erdvę balkono sąskaita.

Balkonų stiklinimas ir jo konstrukcijos gaminamos iš plastikinių, ekologiškų baltų ar medžio imitacijos GEALAN 6 kamerų, 74 mm storio profilių langų be švino. įvairūs langų sujungimo elementai leidžia pagaminti ne tik standartinius tiesius balkonus, bet ir sudėtingesnes konstrukcijas, t.y., kampinius, užapvalintus balkonus.
Balkono stiklinimo patalpa vedinama atidarius langą arba jj atvėrus iš viršaus. Balkonų stiklinimas gali būti gaminamas ir montuojant įvairaus tipo orlaidės. Balkonų stiklinimas - puikus pasirinkimas siekiantiems gyventi jaukiau bei šilčiau.

Stumdomos aliuminio konstrukcijų sistemos tai slankiosios vidaus ir lauko pertvaros ir durys. Jos gaminamos iš “šalto* vienos kameros aliuminio profilio, neturinčio termoizoliacines tarpinės.
Tinka jvairioms slankiosioms vidaus ar lauko atitvaroms, durims, taip pat balkonams, lodžijoms įstiklinti.

Gaukite specialų pasiūlymą jau dabar ir sužinokite kainą!

TOP