Vidaus durys

AIDENIS - Vidaus Durys!

Durys svarbiausias kambario akcentas, todėl neatsiejama interjero dalis. Durys gaminamos su užkaitu, įvairių pločių staktomis, sandarinamos tarpinėmis. Mes gaminame kelių tipų duris: faneruotas ir stiklines.

Faneruotos durys - tai karšto preso pagalba užklijuotas lukštas (iki 1mm storio). Taip imituojamas vaizdas lyg durys būtų iš medžio masyvo. Mūsų durys gaminamos pagal norimą dizainą, bei Jūsų pateiktus išmatavimus.

Stiklines durys - gali būti siūlomos su aliuminio stakta arba medžio masyvo padengta faneruote. Stiklo dizainas labai jvairus, nuo skaidraus lygaus paviršiaus iki stiklo su jvairiausiais ornamentais.

 Namo ar buto interjeras atspindi jame gyvenančio žmogaus esmę. Fantazija įrenginėjant savo namus yra beribė. Todėl kuriant interjerą reikia pažvelgti į savo vidų, savo šeimą ir tik tada nuspręsti ką mes norime matyti. Kiekvieno interjero užbaigtumą ir savitumą pabrėžia durys. Tai nėra tušti žodžiai, tai galima pagrysti patirtimi ir siekiu dirbti Jums, Jūsų poreikiams, Jūsų gyvenamosios erdvės jaukumui.

Gaukite specialų pasiūlymą jau dabar ir sužinokite kainą!

TOP