Vertikalios žaliuzės

Vertikalios tekstilinės žaliuzės - praktiška ir ekonomiška alternatyva užuolaidoms. Jos gali būti tvirtinamos tiek tarnybinėse patalpose, tiek biuruose, tiek apipavidalinant gyvenamųjų namų erdves. Tai įdomus būdas sukurti nepakartojamą interjerą patalpoje, šioms žaliuzėms naudojami aukštos kokybės audiniai. Taip pat siūlomi impregnuoti audiniai: kieti, plaunami, nerenkantys dulkių.
Iš įvairių atspalvių ir spalvų audinių .AIDENIS* gaminamos vertikalios žaliuzės lengvai sukurs jaukumą, komfortą ir harmoniją pageidaujamoje patalpoje. Juostų privalumas toks, jog galima mėgautis lauko vaizdu neišėjus iš patalpos.
Šios žaliuzės valdomos gana paprastai: traukiant virvelę rankomis arba distanciniu būdu, juostos suvažiuoja j vieną ar kitą pusę ir iš vidurio j kraštus. Juostų pasisukimo kampas - 360 laipsnių, reguliuojamas grandinėle. Jos gali būti montuojamos prie lubų, sienos, j lango ar durų nišą.

Vertikalias tekstilines žaliuzes lengva prižiūrėti - jas galima skalbti rankomis ir skalbimo mašina. Savo interjere pasirinkti vertikalias žaliuzes labai ekonomiška, nes jos itin funkcionalios ir patogios, tinkamos net trikampiams langams.
Vertikalios žaliuzės - tai vertikaliai kabančios audinio juostos 127 mm arba 89 mm. Apie gaminio funkcionalumą byloja tai, kad labai patogu reguliuoti šviesos srautą j patalpą - juostas galima pradaryti arba visai uždaryti grandinėlės pagalba. Virvutės pagalba juostos gali suvažiuoti j vieną ar skirtingas puses. Taip langas lieka visai tuščias.
Vertikalias žaliuzes galima montuoti tiek j nišą tiek ant nišos. įvairių atspalvių ir raštų audiniai leidžia kombinuoti kelias spalvas vienoje žaliuzėje. Vartotojo patogumui, galima pasirinkti vertikalios žaliuzės valdymo tipą. Jų yra penki. Galima kombinuoti ir juostų ilgį vienoje žaliuzėje. Taip išgaunama daugiau žaismingumo. Taip pat vertikalias žaliuzes galima montuoti palėpėje, kur langų viršutinė dalis nėra horizontali (trapecijos formos).
Techniniai duomenys:
Sudedamosios dalys Viršutinis profilis - karnizas; valdymo mechanizmas - virvelės ir grandinėlės; medžiaginės juostos; juostų pakabėliai ir svareliai.
Tvirtinimas Gali būti tvirtinamos:
• prie lubų;
• nišose;
• prie sienos;
• prie langų konstrukcijų;

Veikimo principas Juostos suvažiuoja j vieną ir j kitą pusę arba iš vidurio j kraštus, traukiant virvelę. Juostų pasisukimo kampas reguliuojamas grandinėle.
Valdymas • rankinis,*
Juostelių plotis 89 ir 127 mm
Žaliuzių sukimasis Gali suktis 360 laipsnių kampu Maksimalus žaliuzių plotis 3,00 m
Maksimalus žaliuzių aukštis 3,50 m
Garantija 12 mėn.

Gaukite specialų pasiūlymą jau dabar ir sužinokite kainą!

TOP