AIDENIS langai

Plastikiniai langai - puiki investicija siekiant gyventi šilčiau. Todėl kiekvienuose namuose yra itin svarbu kokybiški, energiškai efektyvūs bei sertifikuoti plastikiniai langai. AIDENIS gaminami plastikiniai langai ir plastikines durys - tai aukščiausios kokybes gaminiai, padedantys taupyti šilumos energiją.

AIDENIS plastikiniai langai pasižymi išskirtine kokybe, siūlomi plastikiniai langai yra tvirti ir ilgaamžiai, nereikalauja ypatingos priežiūros, gali būti įvairių formų, spalvų bei faktūrų. Energiją taupantys ir ilgaamžiai AIDENIS plastikiniai langai puikiai išsaugo šilumą bei atitinka aukščiausius garso izoliacijos. įsilaužimo prevencijos ir vėdinimo reikalavimus. Todėl AIDENIS stengiasi užtikrinti, jog visi klientų poreikiai būtų patenkinti.

Plastikiniai langai ir plastikinės durys gaminama iš aukštos kokybės, vokiškos WINKHAUS, Siegenia, GU apkaustų, Aluplast profilių sistemų. Plastikiniai langai, konstrukcijos gali būti pagaminti iš  5,6,7,8 kamerų profilių, kurių viso lango šiluminė varža U= 0,7-1,3 (W/(m2·K), priklausomai nuo stiklo paketo stiklų kiekio ir paketo pločio. AIDENIS profilių sistemos konstrukcijos leidžia naudoti stambių matmenų plieno armatūrą, o tai užtikrina puikų plastikinių langų stabilumą ir patvarumą. Stiklo paketai yra 2 stiklų - 24 mm; 3 stiklų - 36, 44, 48 mm, kurių šiluminė varža U= 0,3-1,1 (W/(m2·K).

AIDENIS gaminami plastikiniai langai gali būti ne tik balti, bet ir spalvoti plastikiniai langai, padengti medžio imitacija, kurie ne tik atrodo kaip pagaminti iš medžio, bet ir turi visus plastikiniams langams būdingus privalumus.

  • AIDENIS spalvoti plastikiniai langai dažniausiai rekomenduojami rinktis tiems klientams, kurie planuoja įgyvendinti neįprasto dizaino projektus atsižvelgiantį architektūros regionines ypatybes.
  • Plastikiniai langai gali būti padengti ta pačia medžio imitacijos tekstūra iš vidaus ir lauko, siekiantiems nestandartinių sprendimų plastikiniai langai gali būti skirtingų medžio imitacijos spalvų iš vidaus ir lauko.
  • AIDENIS spalvoti plastikiniai langai nereikalauja priežiūros, jų nereikia perlakuoti ar perdažyti, plastikiniai langai ir jų paviršius yra lengvai valomas ir išlieka nepakitęs ilgus metus, o langų spalvą galima pasirinkti iš daugiau nei 50 spalvų ir raštų įvairoves.

AIDENIS teikia prioritetą ekologiškai švarioms medžiagoms bei užtikrina ekologiškai švarią plastikinių langų ir durų gamybą.

Plastikiniai langai be švino yra patvaresni, stabilesni, atsparesni išores poveikiui, ilgiau išlieka balti ir blizgūs. Pasirinkdami AIDENIS energiškai efektyvius plastikinius langus ir plastikines duris ne tik sulaikysite šilumą namuose, sumažinsite būsto šildymo išlaidas, bet ir prisidėsite prie energijos taupymo bei ateities žaliųjų idėjų puoselėjimo. Svarbiausia yra tai. kad plastikinių langų profilių sudėtyje esantis stabilizatorius nėra toksiškas ir nekenkia nei žmonių sveikatai, nei aplinkai.

Gaukite specialų pasiūlymą jau dabar ir sužinokite kainą!

TOP