Roletai

Apie roletus

Roletai yra universalus langų dekoravimo būdas siekiantiems patogumo ir funkcionalumo. Jie naudojami kaip atskiras elementas arta derinami su tradicinėmis užuolaidomis. Maksimali apsauga nuo tiesioginių saules spindulių. Individualus pasiūlymas - vienoje kasetėje galima rinktis du skirtingus audinius dienai ir nakčiai.

Gaminami iš polistireno ir kitų rūšių impregnuotų audinių, todėl nerenka dulkių, nepritraukia drėgmės, išlaiko savo formą ir nenublunka. Kai kurie audiniai pasižymi nedegumo savybe, todėl siūlomi montuoti patalpose, kurioms taikomi aukšti priešgaisrines saugos reikalavimai (vaikų darželiuose, mokyklose, ligoninėse).
Aidenis* siūlo roletus plastikiniams langams, tradicinius, nuo saules ir karščio, dvigubus, skirtus stogo langams. Roletai - ne tik madinga, stilinga, bet ir originalu.

Roletai DEKOLUX plastiniams langams

Roletai DEKOLUX - tai speciali roletų sistema pritaikyta plastikiniams ar mediniams langams su stiklo paketu. Jos privalumas tas, kad roletai montuojami prie pat stiklo paketo. Susisukusio audinio rulonas paslėptas po kasete, šonuose esančios kreipiančiosios audinj prilaiko prie pat stiklo, neleidžia audiniui išsigaubti, kada langas varstomas ar praveriamas vėdinimui.

Kasete ir kreipiančiosios (su papildomais priedais) gali būti baltos, rudos ar medžio imitiacijų spalvų, pritaikytos prie jūsų lango rėmo. Tai labai patogi sistema. Sumontavus šiuos roletus, palange lieka tuščia, taigi ant jos puikiai derės gėlyte ar kita kambario dekoravimo detale. Be to, toks roletų montavimo variantas optiškai padidina patalpą. Kambarys atrodo erdvesnis, praktiškesnis Audinys valdomas grandinėlės pagalba. Valdymo mechanizmas yra su stabdymo sistema, todėl nuleidžiant ar pakeliant, audinj galima sustabdyti bet kurioje vietoje ir nereikia papildomai fiksuoti grandinėlės. Visuomet galima tokio tipo roletus derinti kartu su užuolaidomis.

Sudedamosios dalys Aliuminio vamzdis, aliuminine dengiamoji kasete, ekologiško plastiko šoniniai dangteliai, audinys, apatinis profilis, aliumininis šoninis begelis ir valdymo mechanizmas.

Tvirtinimo būdai Kasete prisukama varžteliais lango viršuje, o kreipiančiosios priklijuojamos prie lango stiklajuosčių.

Vamzdžio storis      19 ir 25 mm

Valdymas Valdomas grandinėlė. Traukiant grandinėlę galima pakelti, nuleisti ir bet kuriame aukštyje sustabdyti roleto medžiagą. Maksimalus plotis 1,70 m Maksimalus aukštis 2,00 m Garantija 12 men.

Roletų plastikiniams langams išskirtinumai:

 • tinka visų tipų plastikiniams langams;
 • gali būti laminuoti medienos imitacijos pievele;
 • varstant arba atverčiant lango varčią, roleto medžiaga išlieka prigludusi prie stiklo dei
 • medžiaga susisuka j ritineij ant vamzdžio, uždengto specialiu aliumininiu profiliu;
 • valdomi grandinėlė;
 • gaminami tik iš kokybiškų ir ilgaamžių medžiagų.

Roletų, valdomų iš apačios j viršų, išskirtinumai:

 • kasete montuojama lango apačioje, tinka visų tipų plastikiniams langams;
 • ypač tinka butams, esantiems pirmame namo aukšte, vonios kambariui.
 • varstant arba atverčiant lango varčią, roleto medžiaga išlieka prigludusi prie stiklo dei
 • medžiaga susisuka j ritineij ant vamzdžio, uždengto specialiu aliumininiu profiliu;
 • valdomi rankenėle, lengvai fiksuojant šonines kreipiančiąsias stygas;
 • gaminami tik iš kokybiškų ir ilgaamžių medžiagų.

Prisiderinkite roletus ar širmas prie savo namų interjero. Išsirinkite iš mūsų sūilomų pavyzdžių roletų audinj, tinkantj tik jūsų kambario interjerui. Ir mes pagaminsime ir sumontuosime idealiai papuošiančius jūsų kambarį roletus ar širmas.

Gaukite specialų pasiūlymą jau dabar ir sužinokite kainą!

TOP